CarLive Chain Airdrop » Побарајте 30 бесплатни IOV токени

CarLive Chain Airdrop » Побарајте 30 бесплатни IOV токени
Paul Allen

CarLive Chain е вертикална примена на блокчејн технологијата во областа на автомобилската социјална мрежа. CarLive Chain гради јавен синџир на вредност на блокчејн за автомобилска потрошувачка преку технолошката револуција.

CarLive Chain испраќа 30 IOV токени на корисниците на Telegram. Посетете ја страницата airdrop и испратете ја вашата ETH адреса, придружете се на нивната група Telegram и испратете го вашиот код за потврда за да добиете 30 IOV токени. Добијте и 15 IOV за секој упатен пријател.

Исто така види: aiRight Airdrop » Побарајте бесплатни AIRI токени Водич чекор-по-чекор:
 1. Посетете ја страницата Airdrop CarLive Chain.
 2. Внесете ја вашата ETH адреса и кликнете при поднесување.
 3. Придружете се на нивната група Telegram и испратете го вашиот код за потврда.
 4. Ќе добиете 30 IOV токени.
 5. Исто така, добијте 15 IOV за секој упат.
 6. 7> Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

  Барања:

  Исто така види: Lend Flare Airdrop » Побарајте бесплатни LFT токени

  Потребна е телеграма
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.