EXCHAIN ​​Airdrop » Побарајте 300 бесплатни EXT токени (~ 7,5 долари)

EXCHAIN ​​Airdrop » Побарајте 300 бесплатни EXT токени (~ 7,5 долари)
Paul Allen

EXCHAIN ​​платформата е децентрализирана апликација базирана на блокчејн, која ќе обликува револуција во екосистемот за дигитално рекламирање. Платформата ќе донесе невидено ново ниво на транспарентност во извршувањето и спроведувањето на дигитално рекламирање.

Исто така види: ERN Airdrop » Побарајте бесплатни ERN токени

EXCHAIN ​​испраќа 3.000.000 EXT токени на членовите на заедницата. Направете сметка за инвеститори на EXCHAIN, следете ги на Твитер, Фејсбук и Телеграма и испратете го формуларот airdrop за да добиете 300 EXT токени. Исто така, упатете до 3 пријатели во нивната група Telegram и заработете 50 EXT за секое упатување.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја веб-страницата на EXCHAIN ​​и креирајте сметка за инвеститор.
  2. Потврдете ја вашата пошта.
  3. Придружете се на нивната група Telegram.
  4. Следете ги на Twitter и Facebook.
  5. Поканете до 3 пријатели во нивната група Telegram и заработете 50 EXT за секое упатување.
  6. Пополнете го формуларот airdrop за да ги побарате вашите 300 EXT токени + опционални награди.
Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Потребна е телеграма

Потребен е Твитер

Потребен е Фејсбук

Потребна е е-пошта

Исто така види: Потенцијален Bungee Airdrop » Како да се квалификувате?Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.