EXIP Airdrop » Побарајте бесплатни EXIP токени

EXIP Airdrop » Побарајте бесплатни EXIP токени
Paul Allen

EXIP е целосно децентрализирано DNS решение засновано на блокчејн каде што корисниците можат да купуваат, продаваат или аукција на домени & засилувач; Домени на највисоко ниво. EXIP токенот е агностичка употреба & засилувач; токен за управување што првично се издава врз основа на синџирот Binance.

Исто така види: Потенцијални TokenSets Airdrop » Како да се квалификувате?

EXIP подарува EXIP во вкупна вредност од 75.000 УСД на 3.003 среќни учесници. Пријавете се за доделувањето и завршете едноставни задачи за да заработите пријави. Добијте и 100 записи за секој упат. Вкупно 3.003 учесници ќе бидат избрани по случаен избор за да добијат до 500 EXIP.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја страницата за подароци EXIP.
  2. Поднесете ги вашите податоци и регистрирајте се.
  3. Потврдете ја вашата пошта.
  4. Сега завршете ги задачите за да заработите записи.
  5. Исто така, добијте 100 записи за секој упат.
  6. Вкупно 3.003 учесници ќе бидат избрани по случаен избор за да поделат награден фонд од 75.000 УСД EXIP.
  7. Еден среќен учесник ќе освои 500 EXIP, двајца победници ќе добијат по 250 EXIP, илјада победници ќе добијат по 2 EXIP и два илјада победници ќе добијат по 1 EXIP.
Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Исто така види: Потенцијален Mintbase Airdrop » Како да се квалификувате?

Потребна е е-пошта
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.