INDX Capital Airdrop » Побарајте 10 бесплатни INDX токени (~ $2)

INDX Capital Airdrop » Побарајте 10 бесплатни INDX токени (~ $2)
Paul Allen

INDX го користи нивниот сопствен алгоритам за да ги одреди најпрофитабилните Masternodes. Ова им овозможува на имателите на токени INDX да добиваат пасивен приход од индексно поврзано портфолио Masternode, без да се справуваат со аналитичките, финансиските и техничките пречки.

Исто така види: Paras Airdrop » Побарајте бесплатни ПАРАС токени

INDX Capital им испушта 10 INDX токени на корисниците кои гледаат видео. Гледајте го споменатото видео целосно и пријавете се со вашите податоци за да ги добиете токените.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја страницата airdrop INDX Capital.
  2. Погледнете го видеото целосно.
  3. Приклучете се на нивната група Телеграма. (Незадолжително)
  4. Ќе добиете порака откако ќе го погледнете видеото за да ги присвоите вашите токени.
  5. Поднесете ги вашите податоци и регистрирајте се.
  6. Ќе добиете 10 токени INDX.
Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Исто така види: Cake Monster Airdrop » Побарајте бесплатни токени на MONSTA

Потребна е телеграма

  • Придружете се на групата

Потребна е е-пошта
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.