Legion Network Airdrop » Побарајте 34 бесплатни LGX токени (~ $2,5 + ref)

Legion Network Airdrop » Побарајте 34 бесплатни LGX токени (~ $2,5 + ref)
Paul Allen

Legion Network е првиот супер блокчејн екосистем кој ги комбинира најдобрите услуги во индустријата во една мобилна супер апликација. Од крипто паричници до NFT, пазари, па сè до игри и софтвер како услуга. Мрежата Legion ги овластува претприемачите, креаторите и влијателите во светот на NFT преку развивање екосистем базиран на блокчејн кој ги поврзува и им помага да го ослободат својот потенцијал користејќи најсовремени технологии.

Legion Network емитува 34 LGX на нови корисници кои преземете ја апликацијата. Преземете ја апликацијата и пријавете се за да добиете 34 LGX. Добијте и 34 LGX за секое упатување.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Преземете ја апликацијата Legion Network за Android/IOS.
  2. Внесете го кодот „ DRtZ7lb “ и пријавете се.
  3. Потврдете ја вашата пошта.
  4. Ќе добиете 34 LGX.
  5. Исто така, добијте 34 LGX за секој упат.
  6. Одете на вашиот профил и „Побарувајте награди“ за да ги видите вашите награди.
  7. Наградите може да се побараат од апликацијата по 1 март 2022 година.
Не заборавајте да ги следите нас на Твитер, Телеграма, и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Исто така види: checkd Airdrop » Побарајте бесплатни CHEQD токени

Потребен е телефон

  • Инсталирање апликација

Потребна е е-пошта

Исто така види: NOIA Network Airdrop » Побарајте 200 бесплатни NOIA токени (~ 6,66 $ + 1,66 $ по код)Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.