Lina Airdrop » Побарајте 5 бесплатни LINA токени (~ $1)

Lina Airdrop » Побарајте 5 бесплатни LINA токени (~ $1)
Paul Allen

Лина е платформа за прегледување на Blockchain. Ја користи непроменливоста на блокчејнот за да ја произведе најдобрата можна транспарентност и да создаде услови за рецензентите да имаат корист од обезбедувањето квалитетни прегледи, како и лесно и директно да комуницираат со корисниците и добавувачите на производи или услуги кои се целосно недоверливи.

Лина објавува вкупно 50.000 ЛИНА токени на првите 10.000 учесници. Придружете се на нивната група Telegram, оставете конструктивна порака и испратете ги вашите податоци во формуларот airdrop за да добиете 5 LINA токени.

Чекор-по-чекор водич:
  1. Посетете го формуларот LINA airdrop страница.
  2. Придружете се на нивната група Telegram и оставете конструктивна порака.
  3. Испратете ги вашите податоци во формуларот airdrop.
  4. Ќе добиете 5 токени LINA.

За повеќе информации погледнете ја оваа тема на Bitcointalk.

Исто така види: Monster City Airdrop » Побарајте бесплатни MCG токениНе заборавајте да не следите на Твитер, Телеграма и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Потребна е телеграма

  • Приклучи се на групата
  • Објави во група

Потребен е Bitcointalk

Исто така види: CraftR Airdrop » Побарајте 130 бесплатни CRAFTR токени
  • Профил врска

Потребна е е-пошта
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.