OVR Airdrop » Побарајте 150 бесплатни OVR токени (~ $15 + ref)

OVR Airdrop » Побарајте 150 бесплатни OVR токени (~ $15 + ref)
Paul Allen

OVR е светска, со отворен код, децентрализирана платформа за зголемена реалност. Тие го претставуваат решението за потребите на различните сегменти на пазарот и користат вистински економски систем што може да направи револуција во искуствата во светски размери за AR.

Исто така види: Metaplex Airdrop » Побарајте бесплатни токени MPLX

OVR им доставува 150 OVR токени на членовите на нивната заедница. Преземете ја апликацијата OVR, разговарајте со нивниот бот Telegram, завршете лесни социјални задачи и доставете ги вашите податоци за да добиете 150 OVR токени. Добијте и 15 OVR за секое упатување.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Разговарајте со овој бот на Telegram. ( Задолжително )
  2. Преземете ја апликацијата OVR (Android/iOS) и регистрирајте се со вашата сметка на Facebook. ( Задолжително )
  3. Приклучете се на нивната група Телеграма. ( Задолжително )
  4. Испратете ги вашите податоци до ботот и потврдете ја вашата пошта. ( Задолжително )
  5. Ќе добиете 150 OVR токени.
  6. Исто така, добијте 15 OVR за секое упатување.

За повеќе информации за airdrop, посетете ја оваа нишка на Bitcointalk. Ако ви треба поддршка, придружете се на оваа група на Telegram.

ЗАБЕЛЕШКА: Ве молиме имајте предвид дека е-поштата регистрирана со ботот треба да одговара на вашата е-пошта на сметката на Facebook.

Не заборавајте да не следите на Твитер, Телеграма и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Потребна е телеграма

Исто така види: Algebraix Airdrop » Побарајте 15000 бесплатни ALX токени (~ $60)
  • Придружете се на групата

Потребен е телефон

  • Инсталирајте апликација

Потребна е е-пошта
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.