Потенцијален Coinhall Airdrop » Како да се квалификувате?

Потенцијален Coinhall Airdrop » Како да се квалификувате?
Paul Allen

Coinhall обезбедува Terra цени, графикони, swap агрегации и аналитика во реално време на сите AMM DEX во рамките на Terra екосистемот.

Исто така види: Rebus Airdrop » Побарајте бесплатни REBUS токени

Coinhall сè уште нема сопствен токен, но многу е веројатно дека ќе лансира таков во иднина, бидејќи тие направија навестување за потенцијален токен. Замената на Coinhall веројатно ќе ве направи подобни за airdrop доколку лансираат сопствен токен.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја контролната табла на Coinhall.
  2. Поврзете го вашиот паричник Terra.
  3. Сега одете во делот „Swap“.
  4. Направете размена.
  5. Coinhall сè уште нема сопствен токен, но тие дадов навестување за лансирање токен.
  6. Изработката на замена веројатно може да ве направи подобни за airdrop доколку лансираат сопствен токен.
  7. Ве молиме имајте предвид дека нема гаранција дека ќе направи Airdrop на раните корисници на платформата. Тоа се само шпекулации.

Вие сте заинтересирани за повеќе проекти кои сè уште немаат токен и кои потенцијално би можеле да пуштат токен за управување на раните корисници во иднина? Потоа проверете ја нашата листа на потенцијални ретроактивни airdrops за да не го пропуштите следниот DeFi airdrop!

Исто така види: Opensea Traders Airdrop » Тврдат 1 OST NFT & засилувач; 1 бесплатен OST токениPaul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.