Потенцијален Zerion Airdrop » Како да се квалификувате?

Потенцијален Zerion Airdrop » Како да се квалификувате?
Paul Allen

Zerion е врвниот DeFi инвестициски интерфејс, кој им овозможува на корисниците да го откријат секое средство на пазарот, да тргуваат по најдобри цени и да управуваат со целото DeFi портфолио од едно место. Zerion следи над 50 протоколи, што го олеснува пронаоѓањето на токените распространети низ повеќе DeFi платформи и адреси на Ethereum.

Исто така види: Arweave Airdrop » Побарајте 0,05 бесплатни AR токени (~ $1)

Zerion нема сопствен токен и би можел да лансира таков во иднина. Има гласини дека може да направат airdrop на раните корисници на платформата ако лансираат токен.

Исто така види: Bondly Airdrop » Побарајте бесплатни BONDLY токени Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја контролната табла на Zerion.
  2. Поврзете го вашиот паричник Ethereum.
  3. Сега направете замена, испратете средства и повеќе со помош на Zerion.
  4. Постои гласини дека тие може да направат airdrop на раните корисници на платформата доколку тие лансирајте сопствен токен.
  5. Ве молиме имајте предвид дека нема гаранција дека ќе направат airdrop и дека ќе лансираат свој токен. Тоа се само шпекулации.

Вие сте заинтересирани за повеќе проекти кои сè уште немаат токен и кои потенцијално би можеле да пуштат токен за управување на раните корисници во иднина? Потоа проверете ја нашата листа на потенцијални ретроактивни airdrops за да не го пропуштите следниот DeFi airdrop!
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.