Propy Airdrop » Побарајте 1 бесплатен PRO токени (~ $1 + ref)

Propy Airdrop » Побарајте 1 бесплатен PRO токени (~ $1 + ref)
Paul Allen

Propy е првиот меѓународен пазар за недвижности во светот. Тимот на Propy.com ги олеснува врските помеѓу меѓународните субјекти за да овозможи беспрекорно купување на меѓународни недвижности на интернет за прв пат.

Propy испушта 1 PRO токен на новите корисници кои се регистрираат на нивната платформа. Направете сметка во Propy, потврдете ја вашата пошта, испратете го вашиот мобилен број на контролната табла и потврдете го за да го добиете токенот. Добијте и 1 PRO за секој упат.

Исто така види: CyberTime Finance Airdrop » Барајте бесплатни NFTL токени Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја страницата за регистрација на Propy.
  2. Испратете ги вашите податоци и регистрирајте се.
  3. Потврдете ја вашата пошта и најавете се.
  4. Одете на контролната табла и потврдете го вашиот мобилен број.
  5. Ќе добиете 1 PRO токен.
  6. Исто така, добијте 1 PRO за секое упатување.
Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Исто така види: BitBook Airdrop » Побарајте 1000 бесплатни BBT токени (~ $10)

Потребен е телефон

  • СМС-верификација

Потребна е е-пошта
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.