WhaleFin Airdrop » Побарајте бесплатни BTC токени (~ $58)

WhaleFin Airdrop » Побарајте бесплатни BTC токени (~ $58)
Paul Allen

WhaleFin е дигитално инвестициско искуство кое нуди лесни алатки за управување со портфолиото, атрактивни приноси од инвестиции и пристап до дигиталниот начин на живот што се појавува. Со тргување во обем од над 1 T УСД, WhaleFin нуди персонализирана, усогласена и безбедна услуга низ десетици дигитални средства во над 150 земји.

WhaleFin испушта БТК во вредност од 58 долари и стабилни пари на новите корисници кои потпишуваат на нивната апликација. Преземете ја апликацијата WhaleFin, завршете ја вашата потврда, направете депозит и пополнете ги долунаведените задачи за да ги добиете наградите>

 • Посетете ја страницата WhaleFin airdrop.
 • Поднесете ги вашите податоци и кликнете на „Регистрирај се“.
 • Сега преземете ја апликацијата за Android/IOS.
 • Најавете се и завршете ја вашата KYC потврда за да добиете BTC во вредност од 5 долари.
 • Пополнувањето на вашиот KYC исто така ќе ве доведе до среќно извлекување во кое би можеле да освоите 1 ETH.
 • Одете на почетната страница на апликацијата и кликнете на „Отворете“ го црвеното лунарно новогодишно пакетче за да ја побарате вашата
 • Исто така види: Potential Odos Airdrop » Како да се квалификувате?

  награда до $3. Испратете црвени пакети до двајца нерегистрирани пријатели и ќе добиете дополнителни 10 долари во стабилкоини ако тие ги откупат своите награди.

 • Исто така, добијте 10 американски долариⓢ за секој упат до максимум 20 американски долариⓢ ако вашите реферали пополнете го KYC и депонирајте $100 и придружете се на Fixed Earn најмалку 10 дена со најмалку $100 (16% APR).
 • Откупете ја вашата понуда за добредојде до 20 $ во БТК:

  1. Продолжетедо мене > Купон за да ги пронајдете вашите 2 ваучери со вкупна вредност од 20 долари во БТК.
  2. Вложете 100 долари за да ги добиете дополнителните 5 долари во БТК.
  3. Претплатете се на Ексклузивно за фиксна заработка за нови корисници (мин. 100 долари, 16 % април, 10 дена) за да заработите

   дополнителна награда од 15 долари во БТК.

  Не заборавајте да не следите на Твитер, Телеграма и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

  Барања:

  Потребен е телефон

  Исто така види: Потенцијален Polymarket Airdrop » Како да се квалификувате?
  • Инсталирање апликација

  Потребна е е-пошта
  Paul Allen
  Paul Allen
  Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.