CatNIP Airdrop » Побарајте бесплатни NIP токени

CatNIP Airdrop » Побарајте бесплатни NIP токени
Paul Allen

CatNIP е колекција на мачки и борбена игра. Играчите избираат тим од 3 мачки и одат во битка со други мачки во различни региони. На крајот на битката, играчите ќе можат да изберат 1 од мачките и да ја наведат како NFT за да ја додадат во нивната колекција што може да се користи за идни битки.

CatNIP испушта со воздух 1.000 NIP секој до првите 1.000 учесници. Регистрирајте се за airdrop и завршете едноставни социјални задачи за да ги добиете наградите.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја страницата Airdrop CatNIP.
  2. Поднесете ја. вашите податоци и пријавете се.
  3. Сега завршете ги социјалните задачи од страницата airdrop.
  4. Вкупно 1.000 NIP ќе им бидат исфрлени на првите 1.000 учесници.
  5. Исто така тие имајте NFT фестивал наскоро, треба да имате најмалку 1.000 NIP за да учествувате на него, можете да побарате до 50.000 NIP и да добиете шанса да освоите ОГРОМНА ГОЛЕМА НАГРАДА. Придружете се на нивната група Telegram за да дознаете повеќе информации!
Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Исто така види: Solanium Airdrop » Побарајте бесплатни SLIM токени

Потребна е телеграма

  • Придружете се на групата

Потребен е Твитер

Исто така види: Apricot Finance Airdrop » Побарајте бесплатни APR токени
  • Следете
  • Единствен ретвит

Потребна е е-пошта
Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.