Realbox Airdrop » Побарајте 20 бесплатни REB токени

Realbox Airdrop » Побарајте 20 бесплатни REB токени
Paul Allen

Realbox се обидува да ги направи инвестициите во недвижнини подостапни, сигурни и флексибилни за секого. Тие нудат можности за коинвестирање во дел или дел од имотот. Преку Realbox, недвижниот имот може да се смета како NFT, а портфолиото на недвижности може да се смета како збирка на NFT, што се чува во договор за трезор. Потоа, трезорот е фрагментиран на под-единици со издавање токени BEP20 кои ја претставуваат сопственоста на сефот.

Realbox испраќа 20 REB на новите корисници кои се регистрираат. Направете сметка и потврдете ја вашата пошта за да добиете 20 REB. Добијте и 5 REB за секое упатување.

Водич чекор-по-чекор:
  1. Посетете ја страницата за регистрација на Realbox.
  2. Поднесете ги вашите податоци и регистрирајте се.
  3. Потврдете ја вашата пошта.
  4. Ќе добиете 20 REB.
  5. Исто така, добијте 5 REB за секој упат.
  6. Наградите ќе бидат заклучени до нивното ИДО.
Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Исто така види: WikiBit Airdrop » Побарајте 100 бесплатни WikiBit токени (~ $1 + ref)

Потребна е е-пошта

Исто така види: Nebula Airdrop » Пријавете 1 бесплатен NESC токени (~ $1)Paul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.