Silent Notary Airdrop » Побарајте 30.000 бесплатни SNTR токени (~ $1,5 + ref)

Silent Notary Airdrop » Побарајте 30.000 бесплатни SNTR токени (~ $1,5 + ref)
Paul Allen

SilentNotary е првата нотарска компанија базирана на блокчејн која ја комбинира најсовремената технологија на блокчејн и глобален екосистем од експерти од различни законодавства и правни практики за сертифицирање и автентичност на податоците и комуникацијата.

Тивкото нотар се пропушта 30.000 SNTR токени до членовите на нивната заедница. Гласајте за тивок нотар на Твитер и испратете ги вашите податоци до ботот за да добиете 30.000 SNTR токени. Добијте и 10.000 SNTR токени за секое упатување.

Исто така види: StarTerra Airdrop » Побарајте минимум 100 бесплатни STT токени (~ $14) Водич чекор-по-чекор:
  1. Разговарајте со овој бот на Telegram.
  2. Следете ја страницата OKex на Твитер.
  3. Коментирајте го вашето корисничко име на телеграмата и токенот што сте го гласале (Тив нотар) во овој твит.
  4. Вратете се на ботот и испратете ја вашата ETH адреса.
  5. Ќе добиете 30.000 SNTR токени .
  6. Исто така, добијте 10.000 SNTR токени за секое упатување.
Не заборавајте да не следите на Twitter, Telegram и засилувач; Фејсбук и претплатете се на нашиот билтен за да добивате нови airdrops!

Барања:

Потребна е телеграма

Исто така види: aiRight Airdrop » Побарајте бесплатни AIRI токени
  • Придружете се на групатаPaul Allen
Paul Allen
Пол Ален е искусен ентузијаст за криптовалути и експерт во крипто просторот кој истражува блокчејн и криптовалути повеќе од една деценија. Тој беше страстен застапник на блокчејн технологијата, а неговата експертиза во областа беше непроценлива за многу инвеститори, стартапи и бизниси. Со своето длабоко познавање на крипто-индустријата, тој успеа успешно да инвестира и тргува низ широк спектар на криптовалути низ годините. Пол е, исто така, почитуван финансиски писател и говорник, кој редовно се појавува во водечките деловни публикации, давајќи стручни совети и увиди за блокчејн технологијата, иднината на парите и придобивките и потенцијалот на децентрализираната економија. Пол го основаше блогот Crypto Airdrops List за да го сподели своето знаење за постојано менувачкиот свет на крипто и да им помогне на луѓето да останат на врвот на најновите случувања во вселената.