Pcash Airdrop » Kërko 250 argumente falas PCH (~ 30 € + ref)

Pcash Airdrop » Kërko 250 argumente falas PCH (~ 30 € + ref)
Paul Allen

Pcash krijon një platformë mbarëbotërore të tregtisë elektronike ku përdoruesit mund të zbulojnë partnerë të verifikuar që pranojnë monedha Pcash dhe ju lejojnë të shijoni zbritje masive. Partnerët e tyre vendosin miniaplikacionin e pagesës Pcash në faqen e tyre të internetit në mënyrë që përdoruesit të mund të blejnë në platformën e tyre dhe të mund të gëzojnë përfitime kudo që dëshironi, brenda Pcash World.

Pcash po lëshon 250 PCH (~ 30 €) token për përdoruesit e rinj. Krijo një llogari në Pcash për të marrë argumentet. Merrni gjithashtu 125 PCH (~15 €) për çdo referim.

Shiko gjithashtu: 1xBit Airdrop » Kërkoni bonus falas për të fituar shpërblime Udhëzues hap pas hapi:
  1. Vizitoni faqen e regjistrimit të Pcash.
  2. Dërgoni të dhënat tuaja dhe regjistrohu.
  3. Verifikoni postën tuaj dhe identifikohuni.
  4. Do të merrni 250 PCH (~30 €) argumente.
  5. Merrni gjithashtu 125 PCH (~15 €) për çdo referim.
  6. Tërheqja do të jetë e mundur më 15 nëntor 2020 pas përfundimit të KYC.
Mos harroni të na ndiqni në Twitter, Telegram dhe amp; Facebook dhe abonohuni në buletinin tonë për të marrë airdrops të reja!

Kërkesat:

Shiko gjithashtu: PavoCoin Airdrop » Pretendoni 7 argumente PAVO falas (~ 7 $ + 1 $ për ref)

Kërkohet e-mail
Paul Allen
Paul Allen
Paul Allen është një entuziast me përvojë i kriptomonedhave dhe ekspert në hapësirën e kriptomonedhave, i cili ka eksploruar blockchain dhe kriptomonedhën për më shumë se një dekadë. Ai ka qenë një avokat i pasionuar i teknologjisë blockchain dhe ekspertiza e tij në këtë fushë ka qenë e paçmueshme për shumë investitorë, startup dhe biznese. Me njohuritë e tij të thella për industrinë e kriptove, ai ka qenë në gjendje të investojë dhe tregtojë me sukses në një spektër të gjerë kriptomonedhash gjatë viteve. Paul është gjithashtu një shkrimtar dhe folës i respektuar financiar, i cili shfaqet rregullisht në botimet kryesore të biznesit, duke ofruar këshilla dhe njohuri ekspertësh mbi teknologjinë blockchain, të ardhmen e parasë dhe përfitimet dhe potencialin e ekonomisë së decentralizuar. Paul ka themeluar blogun Crypto Airdrops List për të ndarë njohuritë e tij rreth botës gjithnjë në ndryshim të kriptove dhe për të ndihmuar njerëzit të qëndrojnë në krye të zhvillimeve më të fundit në hapësirë.